جشنواره بزرگ دهه فجر

از خون سرخ بهمن سرسبز شد بهاران، اندیشه بارور شد در امتداد باران
بر صخره های همّت جوشیده خون غیرت، بانگ سرود و وحدت آید ز چشمه ساران
و الفجر بهمن آمد فصل شکفتن آمد، بر پهندشت باور، خالی است جای یاران
مرکز خدمات اس ام اس ایران ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و تبریک پیشاپیش میلاد نبی اکرم بهانه خلقت و قرآن ناطق، امام صادق(ع)، آغاز جشنواره بزرگ دهه فجر را به اطلاع می رساند.
به همین مناسبت به کلیه کاربرانی که از تاریخ 12 الی 20 بهمن ماه، اقدام به خرید خط اختصاصی نمایند، 500 پیامک رایگاه فارسی و به کاربرانی که از تاریخ 21 الی 22 بهمن ماه خط خریداری نمایند، 1000 پیامک رایگان فارسی اهدا خواهد شد و کلیه خطوط ثبت شده در مدت زمان جشنواره از 50% تخفیف سرویس های جانبی بهره مند خواهند شد.
همچنین از تاریخ 12 الی 22 بهمن ماه، خطوط ثبت شده برای نمایندگان مستقل، شامل 500 پیامک رایگان فارسی و 80 % تخفیف در سرویس های جانبی خواهد بود و کلیه خطوطی که در روزهای 21 و 22 بهمن ماه ثبت گردند 7000 تومان محاسبه می شوند و برای نمایندگان درصدی 40 درصد تخفیف محاسبه خواهد شد!
لازم به ذکر است در صورتیکه تعداد خطوط ثبت شده نمایندگان در مدت زمان جشنواره، به 22 خط برسد، تخفیف جداگانه ای برای این نمایندگان در نظر گرفته خواهد شد.
همچنین به همین مناسبت تخفیف های ویژه ای برای خطوط 10 و 12 رقمی در نظر گرفته شده است که برای اطلاع از تخفیف ها، به جدول قیمت ها مراجعه فرمایید.

/ 0 نظر / 15 بازدید