جشنواره روز معلم

روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.
مرکز خدمات اس ام اس ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره قافله سالار معلمان، شهید فیلسوف و فرزانه آیت الله مرتضی مطهری (ره) و تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم، جشنواره بزرگ معلم را که از تاریخ 12 لغایت 19 اردیبهشت ماه آغاز می گردد، به اطلاع می رساند. 
با توجه به توافق های صورت گرفته بین مرکز خدمات اس ام اس ایران و پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران ، به دو نفر از نمایندگانی که بیشترین میزان فروش و تمدید خط اختصاصی را در مدت زمان برگزاری جشنواره داشتند اعتبار تبلیغات کلیکی در سایت اعطا می گردد بدین صورت که به نفر اول پکیج نقره ای به مبلغ 2.200.000 ریال و به نفر دوم پکیج برنزی به مبلغ 1.000.000 اعطا خواهد شد.
همچنین برای کلیه افرادی که در مدت زمان برگزاری جشنواره بسته ویژه مدارس را خریداری نمایند 10% تخفیف ویژه اعمال خواهد شد و به کلیه مدارس 5000 تومان اعتبار رایگان تعلق خواهد گرفت.
رضایت شما، افتخار ماست...!  

/ 1 نظر / 17 بازدید
ساحل

سلام عزیزم حتما تا حالا شده وارده مهمونی و یا عروسی شدی که همه در حال رقص بودن و تو نتونستی بخاطر خوب نبودن رقصت با بقیه ارتباط برقرار کنی، من می خوام مجموعه فوق العاده از بهترین آموزش های رقص روز دنیا که تا عمر باقیست در ذهن دوستداران رقص باقی خواهد ماند رو بهت پیشنهاد بدم و مطمئن باش بعد از دیدن این مجموعه که شامل 10 DVD هست از لحاظ رقص بیمه 100% هستی